czwartek, 5 czerwca 2014

Witam serdecznie, dzięki temu, że nie chodzę do szkoły do piątku mam czas na pisanie, na robienie zdjęć, czytanie i ogólnie na wszystko to co lubię (zwłaszcza wstawanie o 9 i chodzenie w moich ulubionych dresach w panterkę). Ogólnie czuje zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Jest cudownie, słonecznie i ciepło. Tak jak lubię najbardziej. Nic tylko leżeć na leżaku z kotem i czytać.




Wczoraj kupiłam dwa nowe lakiery od Essie, są idealne na lato, właśnie takich szukałam od jakiegoś czasu. Niestety moje paznokcie ostatnio przeżyły III WŚ i zanim czymkolwiek je pomaluję czeka je terapia odżywkami Eveline. Są najlepsze na świecie! 


Pochwalę się też moimi nowymi okularami, już drugimi od Brylove. Nigdy wcześniej nie zamówiłabym okularów w sklepie internetowym, ponieważ zazwyczaj jest mi bardzo trudno dobrać odpowiednie oprawki do kształtu mojej twarzy, a tu proszę taka niespodzianka pasują idealnie! Ufam im bezgranicznie i już niedługo zamawiam trzecią parę razem z mamą, która też się zakochała w ich ofercie. Na zdjęciu jest model Wilmington.


Teraz planuje kupić jakieś aviatorki, które po prostu uwielbiam, są jednocześnie bardzo uniwersalne, czysta klasyka i stanowią ciekawy dodatek z pazurem.Moje typy ze strony Brylove.


Albo zostanę wierna swoim ulubionym okularom "kocim oczom". Chce wszystkie.













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz