środa, 4 czerwca 2014

Cześć, właśnie założyłam sama nie wiem którego z kolei bloga. Szósty, siódmy, ósmy? Poprzednie umarły śmiercią naturalną w otchłani moich codziennych obowiązków i milionów identycznych internetowych pamiętników prowadzonych przez zwyczajne nastolatki. Całkiem prawdopodobne, że ten skończy tak samo, mimo wszystko nie poddaje się i spróbuję na tym malutkim skrawku internetu przedstawić swoją wizję świata. O czym będę pisać? Sama jeszcze nie wiem, może kiedyś się ukierunkuję na jedną i konkretną dziedzinę, ale teraz będę poruszać wszystkie tematy jakie mnie interesują i które oczywiście mogę przedstawić szerszej publiczności tj. moda, fotografia, podróże, kosmetyki, wellness, diety, ćwiczenia, książki, filmy i inne. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz